„BK Meistars” būs pareizā izvēle, ja vēlaties ietaupīt laiku un līdzekļus, uzticot ne tikai jumta ieklāšanas darbus, bet arī visa objekta celtniecību mums!
Mēs, apvienojot pieredzējušus būvniecības speciālistus ar ilggadēju pieredzi, esam sekmīgi realizējuši daudzus jumtu ieklāšanas un montāžas, kā arī ēku būvniecības projektus Latvijā un ārpus tās.
Īpaši spēcīgi esam jumta segumu izbūvē un montāžā, kā arī ražojam dažādus metāla izstrādājumus.
Paveiktajam darbam dodam 3 gadu garantiju.

Celtniecība
Mēs specializējamies privātmāju būvniecībā un jumtu montāžā, bet nepieciešamības gadījumā varam piedāvāt savas prasmes arī sabiedrisko un komerciālo ēku būvniecībā. Realizēsim Jūsu ideju no skices/ieceres līdz nama atslēgas saņemšanai, kā arī palīdzēsim atjaunot senākas ēkas, atgriežot tajās to bijušo spozmi, vai arī tās pielāgojot jaunām dzīves/darba vajadzībām.

Jumtu montāža
Piedāvājam visu veidu jumtu, noteksistēmu, dažādu jumta konstrukciju izbūves un montāžas darbus gan privātmājām, gan arī sabiedriskām ēkām un industriāliem objektiem.

Konsultācijas
Kopā ar klientu izrunājam projektu, tā vēlmes, iesakām labākos, efektīvākos un arī cenas ziņā konkurētspējīgākos risinājumus.

Nestandarta risinājumi
Gan jumtu izbūvē, gan māju celtniecībā katrs gadījums ir unikāls. Tas ļāvis mums uzkrāt pieredzi, būt fleksibliem un spējīgiem realizēt pašas pārdrošākās idejas.

Mēs esam gatavi strādāt kopā ar Jums, lai izveidotu tādas mājas, kas atbilst jūsu dzīvesveidam un prasībām!
Turpmākai sadarbībai vai ar interesējošiem jautājumiem sazinieties ar mums! KONTAKTI >>