„BK Meistars” ir būvniecības uzņēmums, kas sekmīgi realizējis dažādus privātmāju celtniecības projektus Latvijā un ārpus tās, īpaši specializējoties jumtu segumu montāžā un privātmāju būvniecībā.
Sākot savas pieredzes uzkrāšanu kā jumtu segumu ierīkotājiem pirms vairākiem desmitiem gadu, jutām, ka klientiem daudz ērtāk ir visus ēku celtniecības darbus uzticēt vienam profesionālam izpildītājam, tādēļ esam apvienojuši savu celtniecības pieredzi vienā uzņēmumā. Esam piedalījušies arī dažādu, t.s., nestandarta projektu realizācijā: vai tā būtu ēka no skices un tikko radītas idejas, vai arī senāku ēku atjaunošana.

Mūsu rīcībā ir prasmīgs darbaspēks ar pieredzējušiem darba vadītājiem, kas ļaus laikus un kvalitatīvi realizēt Jūsu projektus!
To, ka mūsu ekspertu darbs ir ticis augstu novērtēts profesionāļu vidū, apliecina iegūtā 1.vieta konkursā „Gada labākā būve Latvijā”. Esam fleksibli un piemērojamies klienta vēlmēm, kopīgi izrunājot un vienojoties par veicamo darbu apjomu, iesakot labākos un konkurētspējīgākos risinājumus katra projeta ietvaros.
„BK Meistars” aug un attīstās nepārtraukti: mēs audzējam savu profesionālo pieredzi, apgūstam jaunas zināšanas un reaģējam uz tirgus prasībām un klientu vēlmēm, lai arī nākotnē piedāvātu augstas kvalitātes pakalpojumu, kas apmierinās ikviena mūsu klienta vēlmes.

Mēs apzināmies, ka izvēlēties savas mājas būvnieku ir viens no svarīgākajiem un nozīmīgākajiem lēmumiem, tāpēc varam mudināt izvēlēties mūs pamatotu iemeslu dēļ!

5 iemesli izvēlēties „BK Meistars”

Mēs esam neliels uzņēmums
Tā ir iespēja būt ciešā kontaktā ar klientu, lai kopīgi, iedziļinoties niansēs, realizētu projektu

Apvienojam savas jomas profesionāļus
Tā ir iespēja būt ciešā kontaktā ar klientu, lai kopīgi, iedziļinoties niansēs, realizētu projektu

Mēs pārvēršam idejas realitātē
Remonts, renovācija, nestandarta risinājumi vai pavisam jauna būve – ja jūs to iztēlojaties, mēs to realizēsim!

Tiek dota garantija
Mēs savam padarītajam darbam dodam garantiju

Mēs esam ieguvuši balvas
Mūsu darbs ir novērtēts profesionāļu lokā

Mūsu misija

Tā identificē to, ko mēs darām, kāpēc mēs to darām un kam. Tas nosaka mūsu esamības iemeslu:
- Atbilstoši augstākajiem būvniecības un kvalitātes standartiem apmierināt klienta šodienas un nākotnes vēlmes droši, laikus un efektīvi.

Mērķi

- Nepārtraukti pilnveidojot zināšanas, kāpināt profesionalitāti celtniecības darbu jomā.
- Kļūt par klientu labāko izvēli jumtu ierīkošanas un privātmāju celtniecības jomā.